loader image

kemping KEMPING

Camping „Jałowcowa Góra” to obiekt zlokalizowany niespełna 19 km na południe od granic Krakowa. Ze względu na swoje urokliwe położenie nad Zalewem Dobczyckim oraz rozległy teren, jest doskonałym miejscem dla miłośników caravaningu ceniących piękne widoki, bliskość przyrody oraz 4* standard.

Camping usytuowany jest na terenie kompleksu hotelowo-konferencyjnego Hotel Dobczyce, o powierzchni ponad 6,5 h na Górze Jałowcowej, skąd rozpościera się panorama Beskidu Wyspowego oraz samego Zalewu Dobczyckiego.

Na terenie kompleksu znajdują się rozległe tereny rekreacyjne:ścieżki spacerowe, plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy, boiska do gier zespołowych, gdzie można zagrać w siatkówkę plażowa, piłkęnożną oraz kosza. Znajduje się tu również odkryty basen o wymiarach 25 x 18m wraz z brodzikiem dla najmłodszych, czynny w sezonie letnim –wstęp bezpłatny dla gości hotelu, szałas i wiaty grillowe oraz liczne ogródki, gdzie można napić się wyśmienitej kawy, chłodnego piwa czy rozsmakować się w wybornych lodach.

Sam camping to 40 stanowisk o powierzchni 70 m2 każde z infrastrukturą o standardzie 4* zlokalizowaną w pobliskim budynku głównym kompleksu, w którym funkcjonuje renomowana Restauracja Novum, specjalizująca się w kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. W budynku głównym można także zagrać w tradycyjne „piłkarzyki”, tenisa stołowego oraz bilard lub obejrzeć mecz w barze popijając ulubiony napój.

Serdecznie zapraszamy!