loader image

Wesela

PRZYJĘCIA WESELNE

Hotel Dobczyce*** Jałowcowa Góra, to miejsce, w którym powstają śluby marzeń. Dla naszych Par Młodych jesteśmy w stanie zrobić wszystko.
Klimatyzowana sala, profesjonalna obsługa, przestronny taras, baza noclegowa i indywidualnie dobrane menu, to tylko niektóre powody dla których warto powierzyć organizację najważniejszego dnia w życiu właśnie nam.

Śluby plenerowe

Wychodząc na przeciw rosnącej popularności ślubów plenerowych, w malowniczej części naszego terenu powstała altanka przygotowana specjalnie pod śluby plenerowe.

Noclegi

Oddajemy do Państwa dyspozycji 128 miejsc w 48 komfortowych pokojach. Gościom weselnym proponujemy pobyt w 3-gwiazdkowym Hotelu w obniżonych cenach. Dodatkowo, na czas trwania przyjęcia weselnego, w prezencie od Hotelu Dobczyce, udostępniamy Młodej Parze Apartament.

Menu

Specjalnie dla Państwa Szef Kuchni przygotował kilka propozycji menu do wyboru. Zapewniamy specjalne ceny dla dzieci: do 3 roku życia bezpłatnie, od  3 do 6 roku życia połowa ceny. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie pod względem indywidualnego doboru menu.

Ponadto

  • śniadanie dla Gości weselnych w obniżonej cenie
  • bezpłatny parking
  • plac zabaw, pokój zabaw dla dzieci
  • indywidualne menu dla osób z dietą lub alergią pokarmową
  • możliwość indywidualnego zaopatrzenie w ciasta, tort oraz alkohol