loader image

HOTEL DOBCZYCE WESELE INNE NIŻ WSZYSTKIE HOTEL DOBCZYCE WESELE INNE NIŻ WSZYSTKIE HOTEL DOBCZYCE WESELE INNE NIŻ WSZYSTKIE Wesela HOTEL DOBCZYCE WESELE INNE NIŻ WSZYSTKIE HOTEL DOBCZYCE WESELE INNE NIŻ WSZYSTKIE

k41sgngkxvk Szanowni Państwo Młodzi

Zapraszamy do zorganizowania, tego wyjątkowego dnia w Państwa życiu w naszym hotelu.

Dysponujemy salą weselną na 150 osób z obszernym parkietem, oraz możliwością zorganizowania ślubu i wesela w plenerze.

Nasz obiekt położony jest na malowniczym terenie o powierzchni 6,5 ha, z widokiem na Jezioro Dobczyckie.

Zapewniamy i gwarantujemy wyjątkową, pyszną kuchnię, oraz bogate menu, które oprócz naszej propozycji może być dowolnie dostosowane do Państwa smaków i oczekiwań.
Decydując się na
organizację wesela w naszym hotelu otrzymają Państwo osobistego konsultanta ślubnego, który pomoże i doradzi w kompleksowej organizacji ślubu i wesela.
Nasz obiekt jest obsługiwany od strony organizacji wesel przez największą w Małopolsce agencję weselną Centrum Usług Weselnych "LOVE".

Dzięki temu mogą Państwo w jednym miejscu oprócz wyboru sali weselnej, zarezerwować inne usługi weselne takie jak zespół, DJ, foto, video, florystkę, zaproszenia i atrakcje weselne (ciężki dym, napisy Love i Miłość, fotobudka i inne). Przy tak szerokiej współpracy z naszym obiektem zaoszczędzą Państwo czas, zyskają pewność sprawdzonych i pewnych usługodawców, oraz zaoszczędzą środki na organizację tego wymarzonego i oczekiwanego dnia.

WESELE W PLENERZE

 

Czy może być coś bardziej fascynującego niż ślub i wesele pod gołym niebem?

W ostatnich czasach “nastała moda” na organizowanie uroczystości w miejscach nietypowych takich jak stodoły, stare młyny, wnętrza fabryk, czy namioty. Organizacja takich wesel jest coraz bardziej popularna. Powstaje coraz więcej miejsc specjalnie zaadaptowanych do tego rodzaju przedsięwzięć.

Większości z Państwa, miejsce na wesele kojarzy z domem weselnym czy hotelową restauracją. Tymczasem przepiękne, oryginalne wesele można z powodzeniem zorganizować w nietypowym i dowolnym miejscu, wykorzystując profesjonalną halę namiotową wraz z całą jej infrastrukturą i zapleczem gastronomicznym. Takie wesela są niezapomniane pozostają na długo w pamięci Młodych i ich Gości. Praktycznie, wybierając taką opcję, można zorganizować wesele o każdej porze roku, korzystając z nagrzewnic (sezon zimowy) i klimatyzatorów (sezon letni).

Nasza firma specjalizuje się w organizacji takich wesel. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną halę namiotową, dostosowaną wielkością do ilości zaproszonych gości. Decydując się na takie rozwiązanie spełniacie Państwo własne marzenia. Wnętrze hali namiotowej można zaprojektować i zaaranżować w dowolnym stylu i klimacie, co nie zawsze może się udać w typowym domu weselnym, czy restauracji ze względu na ograniczenia wynikające z charakteru danego obiektu. Wesele w namiocie to klucz do zorganizowania wesela przepełnionego magią, innego niż wszystkie. To odejście od “utartych weselnych schematów”, to możliwość wykorzystania natury, a tym samym podkreślenia wyjątkowości własnego wesela.

Dysponujemy namiotem, który na stałe jest ustawiony na terenie Hotelu “Dobczyce”, pomieści on w różnej konfiguracji nawet 350 gości. Istotnym atutem jest bliskość zaplecza kuchennego, toalet, działki o łącznej powierzchni 6,5 hektara. To wszystko sprawi, że Państwa wesele będzie niezapomniane. Na terenie ośrodka znajduje się drewniana altana w której z powodzeniem można zorganizować ceremonię ślubną. Nasz hotel dysponuje również bazą noclegową, która pomieści 130 osób i bezpłatnym parkingiem.