loader image

Przyjęcia okolicznościowe

Hotel Dobczyce*** Jałowcowa Góra doskonale sprawdza się jako miejsce na organizację różnego typu przyjęć okolicznościowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 niezależnych sal restauracyjnych gdzie z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa każdego rodzaju przyjęcie.

CHRZCINY

Chrzest Święty jest wielkim wydarzeniem w życiu rodzinnym. Zadbaj o niepowtarzalną atmosferę i komfort Twojej Rodziny. Zaproś swoich bliskich na niepowtarzalne przyjęcie w Hotelu Dobczyce*** Jałowcowa Góra. Oferujemy profesjonalną obsługę, pyszne, indywidualnie dobrane menu, salę na wyłączność i delikatną dekorację.

URODZINY

Urodziny, to idealna okazja na świętowanie. Impreza zasiadaną, rodzinny obiad czy może grill na świeżym powietrzu? To wszystko przygotowujemy dla naszych Gości. Indywidualnie przygotowujemy scenariusz i menu pod każdą imprezę.

SPOTKANIA RODZINNE, IMPREZY TOWARZYSKIE

Uwielbiamy być z Wami w najważniejszych chwilach Waszego życia, a jak wiadomo, każda okazja do świętowania jest dobra. Jubileusze, rocznice ślubów, wieczory kawalerskie i panieńskie, spotkania klasowe – zapraszamy do kontaktu!